Stół dębowy ze starego drewna i metalu MANHATTAN

Dane techniczne produktu

Dostępne rozmiary stołu ze starego drewna:
▪ 220 x 100 cm (6-osobowy)
▪ 280 x 100 cm (8-osobowy)
▪ 340 x 100 cm (10-osobowy)

Wysokość stołu ze starego drewna: 76 cm

Blat drewniany: oryginalny stary dąb zabezpieczony olejowoskiem - powierzchnia strukturyzowana (równa, mała ilość pęknięć)

Grubość blatu drewnianego: 4 cm

Kolory blatu z drewna: naturalny

Podstawa: wysokogatunkowa stal - odporna na zarysowania powłoka

Kolory metalowej podstawy: czarny mat, biały mat, grafitowy mat

W ZESTAWIE TANIEJ!
▪ Rabat 25% na zakup dowolnej ilości krzeseł z tym stołem!
Zobacz wszystkie modele krzeseł - kliknij!
▪ Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

  • Dodaj recenzję:
    (Zobacz recenzje)
  • Dostępność: Jest Jest

  • Czas realizacji: od 6 do 8 tygodni
  • 13 980,00 zł / szt.
  • szt.

MANHATTAN – jedyny na świecie!

Nie ma drugiego tak prestiżowego miejsca na ziemi. Nieruchomości znajdujące się na tej dzielnicy Nowego Jorku należą do najdroższych na świecie, a wartość całej wyspy wycenia się na ponad 3 biliony dolarów. Times Square, Central Park, Empire State Building, Chinatown, centrum Rockefellera, wieżowce Donalda Trumpa to tylko jedne z nielicznych słynnych budowli. Mieszkanie w tej dzielnicy to prestiż najwyższych lotów. Nie będziemy skromni i powiemy to: nasze stoły z serii, którą właśnie oglądasz, to taki Manhattan na rynku. Jeśli kochasz prestiż i szukasz mebli wprowadzających do wnętrz wyjątkowy klimat, po prostu zobacz, jak połączenie oryginalnego starego dębu i surowego metalu wygląda w naszym wydaniu.

Kochamy tworzyć. A tworząc, wciąż szukamy najlepszych inspiracji. Gdy staje się nimi Manhattan, nie ma prawa być banalnie, czego najlepszym dowodem jest ten designerski stół dębowy ze starego drewna. Spójrz tylko na ten model. Każdy egzamplarz tego stołu posiada dębowy blat, który w opinii ekspertów ma nawet 300 lat. Są to najpiękniejsze i najdoskonalsze dębowe blaty tworzone ze starych belek, które natura ozdobiła niepowtarzalnymi żłobieniami. Do tego niebanalna podstawa z metalu pokryta najwyższej jakości lakierem w wykończeniu matowym.

Manhattan to nasza odpowiedź dla najbardziej wymagających, szukających pięknego stołu i wyjątkowego designu. To meble najwyższej jakości, o których się nie opowiada … je się po prostu podziwia.


Jak tworzymy stoły w PaulBunyan?

Wszystkie nasze meble z drewna i metalu wykonujemy z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Posiadanie mebli ze starego drewna od PaulBunyana to nie tylko wyjątkowość cieszenia się jedynym egzemplarzem na świecie, ale również dbanie o ekologię. Do produkcji nowoczesnych stołów wykorzystujemy unikalne materiały - stare drewno oraz metal. Blaty zabezpieczamy wysokiej jakości naturalnymi olejowoskami, dzięki którym stare drewno jest bardziej odporne na działanie czynników zewnętrznych i zachowa swój piękny wygląd przez kilka pokoleń. Drewniany stół ze starego drewna i metalu, który wykonamy dla Ciebie będzie efektem kilkudziesięciu godzin ręcznej pracy naszych rzemieślników, którzy z radością i dumą tworzą meble PaulBunyan!


Dlaczego stare drewno?

Do produkcji drewnianych stołów wykorzystujemy tylko oryginalne stare drewno, liczące sobie od kilkudziesięciu do nawet 300 lat, które odzyskujemy z rozbiórek budynków. Stare drewno nosi niespotykane dziś walory estetyczne oraz ślady oryginalnych technik obróbki. Swoją jakością przewyższa współczesny materiał, ponieważ było pozyskane z lasów naturalnych, a z upływem lat stało się twarde i wytrzymałe. Kliknij i przeczytaj artykuł z serii Sekrety Paula "Tajemnice starego drewna", który wyjaśnia dlaczego setki naszych Klientów zachwyciło się tym materiałem.

Rzeczywisty wygląd i kolor produktów może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciach, ponieważ do produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne materiały i ręczne techniki obróbki. Zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy i przedstawiają przykłady produktów jakie mogą zostać wytworzone na indywidualne zamówienie Kupującego.