Blat drewniany ze starego drewna strukturyzowanego

  • Dodaj recenzję:
    (Zobacz recenzje)
  • Dostępność: Jest Jest

  • Czas realizacji: od 6 do 8 tygodni (Dlaczego nie jutro?)
  • 1 649,00 zł / m²

Wymiar blatu ze starego drewna: indywidualny na wymiar (długość x szerokość)
Grubość blatu ze starego drewna: 3 - 10 cm (powyżej 5 cm każdy dodatkowy 1 cm + 100 zł do ceny wyjściowej za 1 m2)
Drewno: oryginalne stare drewno z rdzenia belki o powierzchni strukturyzowanej (zabezpieczone olejowoskami - odporne na wodę, tłuszcz, wino, kawę itp.)
Kolor drewna: naturalny; orzech; dąb antyczny; lekko bielone; bielone

Podana cena dotyczy 1 m2 powierzchni blatu drewnianego ze starego drewna wykonanego na wymiar (np. 100x50 cm). Wartość blatu ze starego drewna uzależniona jest od jego powierzchni. Minimalna szerokość blatu 40 cm. Maksymalna szerokość blatu 120 cm. Jeśli szukasz węższego blatu zobacz nasze półki ze starego drewna lub parapety. Jeśli szukasz blatu na stół - zobacz naszą kolekcję stołów do jadalni i salonu. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w przypadku pytań. Paul Bunyan napewno znajdzie chwilę na odpowiedź :) Zapraszamy!

Prezentujemy blat ze starego drewna strukturyzowanego, który świetnie wygląda i na pewno dobrze sprawdzi się w Twoim domu. Nad jego stworzeniem czuwał bowiem sam Paul Bunyan, który potwierdza, że stare drewno to najlepszy materiał na tego typu elementy wyposażenia! Wybierz ten produkt, jeśli chcesz nadać wyjątkowy charakter aranżacji swojej kuchni czy łazienki. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu!

 

Blat ze starego drewna strukturyzowanego w sklepie internetowym

Blat ze starego drewna jest uniwersalnym produktem. W opinii Paula Bunyana drewno to materiał, który zawsze dobrze wygląda, niezależnie od stylistyki wnętrza mieszkania. Możesz więc go wykorzystać zarówno w domu nowoczesnym, klasycznym, industrialnym czy skandynawskim. Blat ze starego drewna strukturyzowanego zostanie w pełni dopasowany do Twoich potrzeb – klienci mogą wybrać preferowaną grubość (3–10 cm) oraz szerokość (40–120 cm). Produkt doskonale sprawdza się na wyspach kuchennych ze względu na swój niebanalny wygląd oraz wysoką jakość.

 

Blaty ze starego drewna – producent

Nie tylko sprzedajemy blaty ze starego drewna, ale również wcześniej starannie je przygotowujemy – wszystko pod czujnym okiem Paula Bunyana. Szlifujemy deski, a także zabezpieczamy je naturalnymi olejowoskami. Stosowane przez nas preparaty mają certyfikat jakości zezwalający na kontakt z żywnością. Blat jest także chroniony przed wilgocią i tłustymi zabrudzeniami.

Do jego stworzenia używamy drewna pozyskanego ze starych belek konstrukcyjnych, które pochodzą z odzysku. Dajemy więc mu drugie życie! Jesteśmy pewni, że nasze produkty dobrze się sprawdzą w Twoim domu. Żeby blat jeszcze lepiej wpasował się w aranżację, możemy na etapie wykończenia zmienić jego kolor. Wybierz najlepiej dopasowaną do swoich potrzeb opcję: barwę naturalną, orzech, dąb antyczny, drewno lekko bielone lub bielone. Cena blatu jest uzależniona od jego wymiarów. W razie dodatkowych pytań lub indywidualnych wytycznych zapraszamy do kontaktu. Paul Bunyan na pewno będzie w stanie pomóc i udzielić Ci odpowiedzi!

Rzeczywisty wygląd i kolor produktów może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciach, ponieważ do produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne materiały i ręczne techniki obróbki. Zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy i przedstawiają przykłady produktów jakie mogą zostać wytworzone na indywidualne zamówienie Kupującego.