Blat drewniany ze starego drewna strukturyzowanego

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: PaulBunyan
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: od 6 do 8 tygodni (Dlaczego nie jutro?)
    Dostawa: Paul Bunyan zapłaci za Ciebie!
  • 1 249,00 zł / m²

  • Oblicz wysokość raty
Opinie o Paulu Dlaczego stare drewno?

Wymiar blatu ze starego drewna: indywidualny na wymiar (długość x szerokość)
Grubość blatu ze starego drewna: 3 - 10 cm (powyżej 5 cm każdy dodatkowy 1 cm + 100 zł do ceny wyjściowej za 1 m2)
Drewno: oryginalne stare drewno z rdzenia belki o powierzchni strukturyzowanej (zabezpieczone olejowoskami - odporne na wodę, tłuszcz, wino, kawę itp.)
Kolor drewna: naturalny; orzech; dąb antyczny; lekko bielone; bielone

Podana cena dotyczy 1 m2 powierzchni blatu drewnianego ze starego drewna wykonanego na wymiar (np. 100x50 cm). Wartość blatu ze starego drewna uzależniona jest od jego powierzchni. Minimalna szerokość blatu 40 cm. Maksymalna szerokość blatu 120 cm. Jeśli szukasz węższego blatu zobacz nasze półki ze starego drewna lub parapety. Jeśli szukasz blatu na stół - zobacz naszą kolekcję stołów do jadalni i salonu. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w przypadku pytań. Paul Bunyan napewno znajdzie chwilę na odpowiedź :) Zapraszamy!

Wyjątkowy drewniany blat ze starego drewna o powierzchni strukturyzowanej, która powstaje ze środka starych belek. Dzięki temu jest równa, ma najmniejszą ilość pęknięć oraz śladów po gwoździach i jest najbardziej praktyczna w codziennym zastosowaniu ze wszystkich oferowanych powierzchni. Doskonale nadaje się jako blat kuchenny, na barek! Jak wszystkie nasze produkty drewniane również ten blat ze starego drewna wykonamy dla Ciebie z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Do jego produkcji wykorzystamy materiał pochodzący wyłącznie z odzysku. Standardowo zabezpieczymy drewno wysokiej jakości naturalnymi olejowoskami, dzięki którym stare drewno zachowa swój piękny wygląd przez kilka następnych pokoleń. Drewniany blat, który wykonamy dla Ciebie będzie efektem kilkunastu godzin ręcznej pracy naszych rzemieślników, którzy z radością i dumą tworzą dla Was produkty PaulBunyan!

Drewniany blat świetnie nadaje się zarówno do kuchni o nowoczesnym wystroju jak i tych bardziej klasycznych. Wykorzystanie naturalnego surowca z odzysku, którym jest stare drewno sprawi, że wnętrze Twojego domu nabierze niepowtarzalnego charakteru.

Innowacyjne podejście do starych desek pozwala na stworzenie istnego precjoza, którego inni będą Ci zazdrościć. W dobie komercjalizacji dobrze pozwolić sobie na odrobinę luksusu stworzonego na własne zamówienie. Ważnym aspektem dla Paula przy przyjmowaniu kolejnych zleceń jest połączenie rozwiązań estetycznych z funkcjonalnością.

Zaangażowanie zespołu PaulBunyan w pracę nad każdym kawałkiem drewna owocuje powstaniem niepowtarzalnych elementów. Warto podkreślić, że do produkcji wykorzystywane jest wyłącznie drewno o najwyższej jakości z tak oczekiwanymi śladami wcześniejszego życia drewnianych belek.

Wyjątkowość naszych blatów sprawia, że stanowić będą integralną część każdej kuchni lub innego wnętrza. Dzięki możliwościom, jakie stwarza obróbka starego drewna, jesteśmy w stanie stworzyć blat zarówno do małej kuchni w bloku oraz taki do zdecydowanie większej kuchni domowej.

Profesjonalne zakonserwowanie powierzchni użytkowej blatu naturalnymi olejowoskami z certyfikatami do kontaktu z żywnością to ukłon w stronę naszych klientów, który przełoży się na łatwość dbania i możliwość korzystania z blatu przez wiele lat. Drewniane blaty mogą także znaleźć zastosowanie poza kuchnią, na przykład w salonach wyposażonych w barek lub w łazienkach. Przyczynią się swoją obecnością do nadania pomieszczeniu jeszcze bardziej niepowtarzalnego i wyjątkowego charakteru.

Rzeczywisty wygląd i kolor produktów może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciach, ponieważ do produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne materiały i ręczne techniki obróbki. Zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy i przedstawiają przykłady produktów jakie mogą zostać wytworzone na indywidualne zamówienie Kupującego.