Blat drewniany ze starych desek

Wymiar blatu ze starego drewna: indywidualny na wymiar (długość x szerokość)
Grubość blatu ze starego drewna: 4 - 10 cm (powyżej 5 cm każdy dodatkowy 1 cm + 75,99 zł przy powierzchni 1 m2)
Drewno: oryginalne stare deski (zabezpieczone olejowoskami - odporne na wodę, tłuszcz, wino, kawę itp.)
Kolor: naturalny; orzech; dąb antyczny; lekko bielone; bielone

Podana cena dotyczy 1 m2 powierzchni blatu drewnianego ze starych desek na wymiar (np. 100x100 cm). Wartość blatu ze starego drewna uzależniona jest od jego powierzchni. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu ustalenia szczegółów. Paul Bunyan napewno znajdzie chwilę na wykonanie wyceny dla Ciebie :) Zapraszamy!

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest
Wyjątkowy drewniany blat kuchenny! Jak wszystkie nasze produkty drewniane również ten blat kuchenny ze starego drewna wykonamy dla Ciebie z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Do jego produkcji wykorzystamy materiał pochodzący wyłacznie z odzysku. Standardowo zabezpieczymy drewno wysokiej jakości naturalnymi olejowoskami, dzieki którym stare drewno zachowa swój piękny wygląd przez kilka nastepnych pokoleń. Drewniany blat kuchenny ze starego drewna, który wykonamy dla Ciebie będzie efektem kilkunastu godzin ręcznej pracy naszych rzemieślników, którzy z radością i dumą tworzą dla Was produkty PaulBunyan!
 
Potrzebujesz nowych blatów do swojej kuchni? Cenisz sobie najwyższą jakość i niesamowity wygląd? Lubisz solidne materiały? Blaty drewniane sprawdzą się wręcz idealnie!
 
Drewno jest unikalnym materiałem, który sprawdzi się w przypadku każdego stylu danej powierzchni. Posiadasz mieszkanie urządzone w sposób nowoczesny? A może klasyczny, rustykalny lub industrialny? W każdym przypadku drewno będzie świetnie się komponowało z otoczeniem.
 
Oferowane przez nas blaty drewniane mogą posiadać dowolną powierzchnię – równą (strukturyzowaną), średnio-równą (ręcznie rżniętą) lub bardzo nierówną (ręcznie ciosaną), dlatego będziesz w stanie stworzyć spójne wykończenie np. swojej kuchni. Z nami będziesz w stanie wdrożyć swój projekt w życie! Warto zaznaczyć, że stare drewno jest niezwykle proste w utrzymaniu. Raz na kilka miesięcy wystarczy je zaimpregnować, jednak bardzo łatwo zmywa się z niego zabrudzenia, takie jak plamy oleju, wina itd.
 
Co więcej, możesz wybrać blat drewniany w wielu ciekawych kolorach. Oferujemy następujące warianty: kolor naturalny, dąb, dąb antyczny, orzech, drewno bielone lub drewno lekko bielone. Dzięki temu odcień na pewno będzie pasował do reszty mebli, jak i wystroju całej powierzchni.

Rzeczywisty wygląd i kolor produktów może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciach, ponieważ do produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne materiały i ręczne techniki obróbki. Zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy i przedstawiają przykłady produktów jakie mogą zostać wytworzone na indywidualne zamówienie Kupującego.