Blat do łazienki - jaki wybrać? Najlepsze modele blatów łazienkowych

 

Łazienka jest pomieszczeniem, które każdego dnia odwiedzasz w różnym celu. Zaprojektowanie łazienki tak, aby była funkcjonalna, a zarazem estetyczna to nie lada wzywanie. Jeżeli jesteś niezadowolony z blatu pod umywalką, który obecnie znajduje się na wyposażeniu Twojego domu - to w poniższym artykule postaramy się przybliżyć Ci kwestię dotyczącą tego, jaki blat do łazienki powinieneś wybrać, byś czuł się usatysfakcjonowany.

Nasze rady opieramy o wiedzę, którą każdego dnia przekazuje nam legendarny drwal, Paul Bunyan. Osobiście zajął się stworzeniem blatów łazienkowych dla znamienitych postaci na całym świecie, i mimo że na co dzień można go spotkać rąbiącego drewno - to zdarza się, że z chęcią dzieli się radami dotyczącymi aranżacji wnętrz. Jeżeli jesteś ciekawy odpowiedzi Paula na pytanie, jaki najlepszy blat do łazienki możesz wybrać - to życzymy Ci miłej lektury!

 

Jaki blat do łazienki pod umywalkę będzie estetyczny, a także praktyczny?

 

Być może do tej pory nie poświęcałeś za dużo uwagi swojej łazience, mimo że jest to pomieszczenie, które pewnie zdarza Ci się odwiedzać - od rana, aż do samego wieczora. To właśnie w niej możesz zrobić sobie długą, relaksującą kąpiel po pracowitym tygodniu. W łazience również dbasz o swoją higienę - myjąc się, czy goląc. Jeżeli preferujesz klasyczne rozwiązania godne prawdziwego mężczyzny, to pewnie nie jest Ci obce golenie się brzytwą. Wyobraź sobie, jak pięknie prezentowałby się ten tradycyjny przyrząd do golenia na solidnie wykonanym, drewnianym blacie.

No właśnie - drewno. To szlachetny materiał, który znany jest człowiekowi od wieków. Swoje zastosowanie znajduje w szeregu przeróżnych dziedzin. Według naszego specjalisty, Paula Bunyana - stare drewno to najlepszy materiał, by wykonać blat do łazienki. Jaki wybrać kolor oraz rodzaj wykończenia? To zależy już od Twoich preferencji i potrzeb. Drewno jest surowcem, który ze względu na unikalny charakter sprawdzi się właściwie w większości aranżacji.

 

Jaki blat do łazienki będzie służył Ci latami?

 

Jak już wspomnieliśmy - drewno jest bardzo szlachetnym materiałem, ale łatwo go uszkodzić, jeżeli nie został uprzednio w odpowiedni sposób zabezpieczony. Dla Ciebie oznacza to tylko tyle, że poszukując blatu do łazienki - zawsze zwracaj uwagę na to, czy został on potraktowany odpowiedniego rodzaju impregnatem. Dzięki właściwemu zabezpieczeniu blat pod umywalką będzie odporny na negatywny wpływ wilgoci, której w łazience nie brakuje.

Oprócz odpowiedniego zabezpieczenia nie bez znaczenia pozostaje także sposób, w jaki blat został wykonany. Nieumiejętnie obrobione drewno może w przyszłości być powodem, chociażby Twojego skaleczenia. Nasza ekipa, poza przekazywaniem Ci wartościowej wiedzy w zakresie drewna, na co dzień zajmuje się tworzeniem mebli. W swojej pracy wykorzystujemy stare drewno, do którego miłość rozpalił w nas Paul Bunyan.

 

Jaki najlepszy blat do łazienki - Paul Bunyan podpowiada

 

By poznać stanowisko legendarnego drwala w tej kwestii, spotkaliśmy się z nim pewnego ranka w jego własnej łazience. Pierwsze co nas przywitało to silny aromat lasu, który przyjemnie mieszał się z nieco wilgotnym powietrzem. Paul Bunyan w trakcie czesania swojej reprezentatywnej brody zaczął opowiadać o tym, jaki blat do łazienki pod umywalkę jego zdaniem jest najlepszy.

Jak już wspomnieliśmy - powiedział, że taki blat musi być dobrze wykonany i zabezpieczony, bo w innym wypadku pewnie lepiej sprawdziłby się jako podpałka w kominku. Zakończył jednak stwierdzeniem, którego wszyscy się spodziewali - że najlepszy drewniany blat do łazienki to taki, który on sam by zrobił. Współpracując z nim wiele lat, nie moglibyśmy zaprzeczyć, gdyż wielokrotnie byliśmy świadkami jego zdolności w pracy z drewnem.

Mamy nadzieję, że dzięki naszym radom już nie masz wątpliwości co do tego, jaki blat do łazienki wybrać. Ze swojej strony zapraszamy Cię jeszcze do zapoznania się z naszą ofertą unikalnych blatów, które wykonane zostały przy wykorzystaniu starego, charakternego drewna. Nad każdą realizacją czuwa Paul Bunyan, więc możesz spodziewać się blatu łazienkowego bardzo wysokiej jakości!